У теніс грало 4 хлопчика,а у волейбол на 8 хлопчиків більше.у скільки разів більше грало хлопчиків

у волейбол,ніж у теніс?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1)4+8=12(хл.)-у волейбол;
2)12-8=4(хл.)
Відповідь:у 4 рази більше грало хлопчиків у волейбол,
 ніж у теніс