Допоможіть будь ласка Накресли прямокутник ширина якого 35 мм а довжина у 3 рази більша обчисли

периметр цього прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Земляк Мария.

1) 35×3=105(мм) - довжина.
2) (35+105)×2=280(мм) - периметр цього прямокутника.
Відповедь:280 мм