Спростіть вираз -0,6(16b-5)-(2,9b-8)-4(4-1,5b) і обчисліть його значення при b=минус Девять

тринадцатых

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Ксюша.
-0,6(16b-5)-(2,9b-8)-4(4-1,5b) = -9,6b + 3 -2,9b +8 - 16 +6b = -6,5 b -5
при b = 9/30 = -6,5* 9/30 -5 = -13/2*9/30 = -39/20 -5 = -1 19/20 - 5 = -6 19/20