З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два мотоциклісти і зустрілися через 3 годин .

Один їхав зі швидкістю 55 км/год а швідкість другого на 5 км/ год більша . Яка відстань між містами. Решить двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Крип Павел.
1 способ.
1) 55 + 5 = 60 (км/ч) - скорость другого мотоциклиста;
2) 55 + 60 = 115 (км/ч) - скорость сближения;
3) 115 * 3 = 345 (км) - расстояние между городами.
Выражение: (55 + 60) * 3 = 345

2 способ.
1) 55 * 3 = 165 (км) - проехал один мотоциклист до встречи;
2) 55 + 5 = 60 (км/ч) - скорость другого мотоциклиста;
3) 60 * 3 = 180 (км) - проехал другой мотоциклист до встречи;
4) 165 + 180 = 345 (км) - расстояние между городами.
Вiдповiдь: 345 км - вiдстань мiж мiстами.