Бір бөлігі екіншісінен 12м.артық болатындай етіп ұзындығы 124м.матаны екі бөлікке бөлді .Әрбір

бөлікте қанша метр жіптен шығады.тендеу шығу керек

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Валерия.
Х+(х+12)=124
2х+12=124
2х=124-12
2х=112
х=56