2 пароплави пливуть назустріч один одному швидкість пароплавів 32 км/год і 27км/год .зараз відстань

між ними 354 км.через який час вони зустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Овченков Никита.
1) 32+27=59(км\год)-V зближення
2)354:59=6(год)
Вiдповiдь: через 6 год вони зустрiнуться
Отвечает Рубцова Александра.
Гугол в помощьpro228