Арасы 17 км екі ауылдан бір мезгілде екі шаңғышы бір-бірінен қарама-қарсы бағытта шықты да, біраз

уақыттан соң аялдады.Аялдағанға кезде шаңғышылардың бір-бірінен арақашықтығы 110 км болды. Бірінші шаңғышының жылдамдығы 14 км / сағ, ал екіншісінікі 17 км / сағ.Шаңғышылар аялдағанға дейін неше сағат жолда болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Болат Бейбарыс.
110-17=93
14х+17у=93 14х=93-17у.
х=(93-17у)/14. от сюда у=3 то х=3
в пути 3 час были