Один літак пролетів 3650км, а другий 2190км ПЕрший літак був у польоті на 2 години довше ніж

другий.Скільки годин був у польоті кожний літак якщо їхні швидкості однакові?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Стас.
Х км/час - скорость самолета
(3650/х) часов был в полете 1-й самолет
(2190/х) часов был в полете 2-й самолет
уравнение: 3650/х-2190/х=2
х=730
730 км/час скорость самолета
5650/730=5 часов был в полете 1-й самолет
2190/730=3 часа был в полете 2-й самолет или 5-2=3

по действиям:
1. 3650-2190=1460 км. на 1460 км 1-й самолет пролетел больше,чем 2-й за 2 часа
2. 1460:2=730 км/час-скорость самолета(по условию скорости равны)
3. 3650:730=5 часов время  1-го самолета
4. 5-2=3 часа время 2-го самолета