Сума трьох чисел 890 . сума першого и другого чисел 760, а другого и третього -470. знайди кожне

число

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Яна.
Сумма всех 3 чисел - 890
Сумма 1 и 2 - 760
Сумма 2 и 3 - 470
1) 3 число равно 860-760 =100
2) 1 число равно 890-470=420
3) 2 число равно 760-420=340