Два покупці купили у місті однакову кількість товару по однаковій ціні та повезли кожний у своє

село продавати. Перший продавав товар у 2 рази дорожче закупівельної ціни. Другий спочатку підняв ціну ще на 60 % та продав четверту частину товару, а потім підняв ціну ще на 40 % та продав все, що залишилося. Хто з них отримав грошей більше ?

Ответы на вопрос

Отвечает Паніна Софія.
1-й:

2-й
1.6:4х+3•1.4:4х=1.45х
1-й>2-й
дальше сами)
Отвечает Самохина Диана.
Пусть цена по которой они купили была х
тогда цена первого была 2х
а цена второго была такова
1/4*1.6х+3/4*(1.4*1.6х)=0.4х+(3/4*2.24х)=0.4х+1.68х=2.08х
а поскольку товара было одинаеова, а цена у второго больше то второй заработал больше