Периметр трикутника дорівнює 33см.сума першої і другої сторін трикутника дорівнює 18 см.а сума

другої третьої 23см.яка довжина кожної сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дергилёва Анастасия.
Х-длина 2 стороны
18-х - длина 1 стороны
23-х - длина 3 стороны
(18-х)+х+(23-х)=33
18-х+х+23-х=33
41-33=х см
х=8-длина 2 стороны
18-8=10см - длина 1 стороны
23-8-15 см - длина 3 стороны
Отвечает Попова Ксения.
15cм 3 сторона
8см 2 сторона
10см 1 сторона