Перший 27% від усього другий 42%від усього третій решту 496 скільки разом?


Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.
1) 100-(27+42)=31, 2)496:31=16, 3) 27*16=432, 4)42*16=672, 5)432+672+496=1600 разом