У iдальнi було 80 кг борошна. Протягом тижня щодня на випiчку витрачали по 8 кг. Скiльки кiлограмiв

борошна залишилося в iдальнi?

Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.
Якщо в їдальні було 80 кг. борошна, а протягом тижня витрачали по 8 кг. Виходить що за тиждень витратили 8*7=56 кг. борошна. Тоді в їдальні залишилося 80-56=24 кг. борошна. 
Отвечает Сафронова Мария.
Навчальних днів 5. Отже, 8*5=40
80-40=40кг.
відповідь: 40 кг.
якщо 7 днів:
8*7=56
80-56=24кг
відповідь:24кг