За 4 год роботи три однакових трактори витратили 5 л пального а 1 телепень витратив 7 л пального

скильки л пального витратив 1 телепень за 5 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрашевич Таня.
За 4 години роботи 3 трактори витратили 240 л пального, тобто один трактор витратив240/3=80 (л) пального;отже за годину один трактор витратить80/4=20 (л) пального.Порахуємо на скільки годин вистачить 400 л пального:400/20=20 (годин).Відповідь: на 20 годин роботи.