Перше число на 40% більше за друге, а їх середнє арифметичне дорівнює 36, знайдіть ці исла


Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.
(х+1,4х)/2=36
2,4х=36*2
2,4х=72
х=72/2,4=30- первое число
30*1,4=42 -второе число