Упродовж дня до Тарасової годівнични прилетіло 56 пташок,восьму частину яких становили снігурі.До

Остапової годівнични навідалася 81 пташка,9 частина яких становили снігурі.на скільки більше снігурів прилетіло до годівнички Остапа Я думаю так 1)56:8=7 2)81:9=9 3)9-7=2

Ответы на вопрос

Отвечает Байбекова Малика.
Ви правильно думаєте, все так і буде.
56/8=7(сн.)-прилетіло до Тараса.
81/9=9(сн.)-прилетіло до Остапа.
9-7=2(сн.)-різниця