Знайдіть радіус кола вписаного в квадрат периметер якого дорівнює 32см. І ще одна, знайдіть площу

ромба, якщо його висота 4 см. а гострий кут 30 градусів. Швидше будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Ярослав.
1) Якщо квадрат периметер квадрату дорівнює 32 см, то його сторона становить 32 / 4 = 8 см.
Радиус  кола,  вписаного в квадрат, дорівює половині сторони квадрата, тобто 8 / 2 = 4 см.
2) 
 Площа ромба,  висота якщо  4  см. а гострий кут 30 градусів, складається з двох трикутників,
Сторона дорівнює 4 /sin 30° = 4 / (1/2) = 8 см..
Тому площа ромба дорівнює 2*(1/2)*8*4 = 32 см².