У трикутнику одна сторона дорівнює 3,6 см . Її довжина становить 12% периметра і 30% довжини другої

сторони . Знайдіть третю сторону трикутника Будь ласка з обчисленням і поясненням ))

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
Якщо  перша сторона дорівнює 3,6 см, що становить 30% довжини другої сторони, тоді
1% довжини другої сторони = довжина першої сторони/30 = 3,6/30= 0,12 см

Довжина другої сторони  = 1% довжини другої сторони *100 % = 0,12*100 = 12 см

Якщо  перша сторона становить 12% периметра, тоді
1% довжини периметра трикутника = довжина першої сторони/12 = 3,6/12= 0,3 см

Довжина периметра  = 1% довжини першої сторони *100 % = 0,3*100 = 30 см

Периметр трикутника = сумі довжин трьох його сторін.= перша сторона+друга сторона+ третя сторона 

Отже виходить, що
3,6+ 12 + третя сторона = 30
 третя сторона = 30-3,6-12=14,4 см

Відповідь:  третя сторона трикутника=14,4 см