Допоможiть будласка iз задачею . №985. Розмiр спортивного комплексу, що маэ форму прямокутника ,

125м i 350м. 14950м квадратних займаэ каток,а двi третiх решти площi - спортивнi майданчики. Знайди площу спортивних майданчикiв

Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

1)125*350=43750кв.м-площадь спорт.комплекса.

2)43750-14950=28800кв.м-остальная часть.

3)28800:3*2=19200кв.м-площадь спорт. площадок.

Отвечает Анашкин Руслан.

1)S=a*b= 125*350=43750кв.м-площадь спортивного комплекса
2)43750-14950=28800кв.м-остальная часть комплекса
3)28800*(2/3)=19200кв.м-площадь спорт. площадок