урок тривае 2 третихгод перерва 1 шоста год скильки хвилин тривають разом уси три уроки и дви таки

перерви

Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинов Андрей.
1)60:3х2=40(хвилин)-стільки триває урок
2)60:6х1=10(хв)-стільки триває перерва
3)(40х3)+(10х2)=140(хв) -стільки тривають разом уси три уроки и дві такі перерви