Знайди числові вирази, що містять дію віднімання. Обчислити їх значення. Підкреслити зменшуване.

5+3 7-1 10-10 9-5 1+6 10-9

Ответы на вопрос

Отвечает Леханов Владимир.
7-1 10-10 9-5 та 10-9 - вирази що містять дію віднімання.
7-1=6, 10-10=0, 9-5=4, 10-9=1
7, 10, 9 та 9 - зменшуване