Розв'яжіть систему рівнянь {у-х²=1;у+х²=9,способом додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.
у-х²=1
у+х²=9,
сложим уравнения
2у=10
у=5
из первого 
х
²=у-1
х²=5-1=4
х=+-2
Отв. (-2, 5), (2, 5)