Автомобіль проїхав 420км за 7 год.На скільки треба збільшити швидкість,щоб подолати цей шлях за 5

год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдукалык Шакарим.

420/7=60км/ч

420/5=84км/ч

84-60=24км/ч нужно увеличить скорость

Отвечает Добрынина Лиза.

1)420:7=60(км/год)-швидкість спочатку.

2)420:5= 84(км/год)-швидкість яка повина бути,щоб подолати цей шлях за 5 год.

3)84-60=на 24(км/год)-потрібно збільшити швидкість