Четверокласники однієї з київських шкіл о 9 год ранку вирушили на екскурсію до Запоріжжя метеором

«Тарас Шевченко». Метеор рухався зі швидкістю 120 км/год. Відстань від Києва до Запоріжжя 600 км. Екскурсія містом тривала 1 год 15 хв, обід – 45 хв. З якою швидкістю повинен рухатися метеор у зворотньому напрямку, щоб прибути до Києва о 8 год вечора?

Ответы на вопрос

Отвечает Ревенко Тима.
20-9=11 год- всього
600:120=5 год - метеором туди
11-5=6год - залишилось
1год15хв=60+15=75хв
75+45=120хв 
120:60=2 год в місті
6-2=4 год -залишилось на дорогу метеором
600:4=150 км/год - повинна бути швидкість