Доведіть,що рівняння немає коренів х^2-10х+27=0


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Софья.
Х²-10х+27=0
Рівняння не має коренів, якщо дискримінант менше 0.
Д=в²-4ас=100-108=-8
Д менше 0, рівняння не має коренів.