Допоможіть розв язати задачу. Маса лисиці ведмедя та вовка разом 266 кілограм. Яка маса кожної

тварини окремо якщо маса лисиці та ведмедя 219 кілограмів ведмедя та вовка -261 кілограмів.

Ответы на вопрос

Отвечает Бергер Аня.
1) 266 - 219 = 47 ( кг ) масса волка
2) 266 - 261 = 5 ( кг ) масса лисицы
3) 266 - ( 47 + 5 ) = 266 - 52 = 214 ( кг ) масса медведя