З одного міста в протилежних напрямках виїхали одночасно два автомобілі. Швидкість одного з них

дорівнювала 74 км/год , що на 8 км/год більше, ніж швидкість другого. Якою буде відстань між ними через 7 год після початку руху ?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокурова Таня.
(74-8+74)*7=140*7=980 км