Задача ...Матвей допомогав бабусі варварі поливати городину. Бабуся сказала ,що потрібно принести

40л води.юнак приніс 5відер,і бабуся сказала,що цієі води досить .скільки літрів містить 1відро Друге завдання 2ц-120кг 56кг+44кг 1м-67см 10м-45дм 3дм4см+1дм6см 456мм+232мм

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Кристина.
40:5=8(л)
2ц-120кг=200-120=80кг
56кг+44кг=100кг
1м-67см=33см
10м-45дм=55дм
3дм4см+1дм6см=4дм7см
456мм+232мм=688мм