Швидкість автомобіля становить 76 км\год.Скільки кілометрів він проїде за 13 год?


Ответы на вопрос

Отвечает Бадртдинова Снежана.

76*13=988км

     76

   * 13

    228

  +76    

   988 

Отвечает Агмадян Мраз.

відстань, яку проїхав автомобіль становить 76*13=988 (км)