На верстаті за 1 год обробляли 7 деталей,а після його вдосконалення-9 деталей.На скільки деталей

більше стали обробляти на верстаті за 8 год?(розв*яжи задачу двома способами.)

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Елена.
1)7*8=56(д)-раніше  2)9*8=72(д)-тепер  3)72-56=16(д)-більше      (9*8)-(7*8)=16(д)