Эгипетьский фараон Тутмос був дуже вiдомый свойiм завойовницькими походами.Одного разу серед

трофейiв у нього виявилося 2000 золотих монет: Великих, середнiх i мaленьких. Великi монети становлять 35% вiд загальнойi кiлькостi монет, а середнi монети-(дробы) 17-20 вiд кiлкостi великих.Скiльки було маленьких монет?Яких монет у Тутмоса виявилося бiльше-маленьких чи великих,i на скiльки?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кристина.
1) 2000*35%=700 - больших монет
2) 700*17/20=595 - средние монеты
3) 2000-(700+595)=705 маленьких монет
Ответ: маленьких монет было на 5 штук больше, чем больших.