Старовинна задача. Одного чоловіка запитали, скільки в нього грошей. Він відповів: «Мій брат втричі

багатший за мене, батько втричі багатший від брата, дід втричі багатший за батька, а у всіх нас рівно 1000 карбованців. От і дізнайтеся, скільки в мене грошей?»

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

Пусть у него было x рублей, тогда у брата 3x, у отца 3*(3x)=9x и у деда 3*(9x)=27x

тогда имеем

     x+3x+9x+27x=1000

     40x=1000

x=25

Ответ: 25 рублей

Отвечает Дроздова Валерия.

x+3x+9x+27x=1000

     40x=1000

x=25

Ответ: 25 рублей