Запишіть число у вигляді звичайного дробу або мішаного числа

4,9;8,95;1,567;0,2;0,043;0,008;5,06;12,018

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
4,9=4 9/10                                                                                                        8,95=8 95/100                                                                                                   1,567=1 567/1000                                                                                               0,2=2/10                                                                                                          0,043=43/1000                                                                                                   0,008=8/1000                                                                                                     5,06=5 6/100                                                                                                     12,018=12 18/1000