Периметр прямокутника більший від однієї з його сторін на 53 см, а від другої — на 52 см. Знайдіть

периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Доровский Алексей.
P=(a*b)*2=(53+52)*2=210см