З однієї стоянки одночасно у протилежних напрямках виїхали гусеничний і колісний трактори зі

швидкостями відповідно 12км/год і 33км/год. Чому дорівнюватиме відстань між ними через 2 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.
ДУМАЕМ
В разные стороны - скорости суммируем.
РЕШЕНИЕ
1) Vc = V1+V2 = 12 + 33 = 45 км/ч - совместная скорость.
2) S = Vc * T = 45*2 = 90 км -расстояние через 2 ч - ОТВЕТ