Склади і розвязи задачу Було-?Витратили-6 по 9,це на 25 більше ,ніж залишилося Залишилося-?


Ответы на вопрос

Отвечает Жапарова Дамира.
6*9=54
54-25=29 залишилося
54+29=83 було