Чому дорівнює добуток коренів рівняння x^{2} - 2x - 5 = 0 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Мыреев Боря.
D = 4 + 20 = 24 ; V D = V 24 = 2 V 6 ; X1 = ( 2 + 2 V 6 ) : 2 = 1 + V 6 ; X2 = ( 2 - 2 V 6 ) : 2 = 1 - V 6 ; X1 * X2 = 1 - 6 = - 5