Сторона АВ чотирикутника ABCD дорівнює 150 см. Сторона AD втричі більша за АВ, сторона ВС — на 34

см менша від АВ. Знайдіть CD, якщо периметр чотирикутника дорівнює 916 см. условие и решение

Ответы на вопрос

Отвечает Шустов Денис.
AB=150см, ВС=150-34=116см,АD=150*3=450см. CD позначимо через х.Оскільки периметрчотирикутника дорівнює 916 см, то можна знайти CD=916-150-116-450=500см.Відповідь:500см.