1)На двох полицях стоїть 25 книжок. Скільки книжок стоїть на кожній полиці якщо на першій на 15

книжок менше ніж на другій.

Ответы на вопрос

Отвечает Проходский Влад.
X+(x+15)=25
2x=10
x=5 (на 1 полици)
5+15=20 (на 2 полици)
Отвечает Юдина Мария.
X+(x+15)=25
2x=10
x=5 (на 1 полици)-полици
5+15=20 (на 2 )-полици