Розміри спортивного комплексу, що має форму прямокутника, 125 м і 350 м. 14 950 м2 займає каток, а

решта площі-спортивні майданчики. Знайди площу спортивних майданчиків.

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Дмитрий.

1)125*350=43750м2-общая площадь.

2)43750-14950=28800м2-занимают спорт.площадки.

Отвечает Абраменков Александр.

найдем S спорт.комплекса: 125м*350м=43750 кв.м

найдем S спорт. майданчиков: 43750м2-14950м2 = 28800