Ширина прямокутника доривнюе 48 см , що становыть 3/16 його периметра . Знайдить довжину

прямокутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатуллин Сергей.
  
1) 48 : 3/16 = 256 ( cм ) периметр 
2) 256 : 2 = 128 ( см ) полупериметр
3) 128 - 48 = 80 ( см ) длина 
Ответ 80 см