1) Запишіть найбільше трицифрове число, яке ділиться на 3; на 9. 2)Оксана забула першу цифру коду

замка * 15421, але пам'ятає, що це число ділиться на 3. скільки варіантів коду потрібно перевірити Оксані, щоб потрапити додому?

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Виктория.
1) Наибольшее трехзначное кратное 3 и 9 = 999
2)  *15421
Сумма цифр 1+5+4+2+1=13 и 1+3=4. Надо получить кратное 3 - 6 или 9.
6-4 = 2 - первая цифра или 9 - 4 = 5
Получаем число
215421 = 3* 71807 или
515421 = 3*171807  - ОТВЕТ