Довжина прямокутного паралелепіпеда у 2 рази більша за ширину і на 10 см меньша від висоти.

Знайдіть обєм прямокутного паралелепіпеда, якщо сума довжин усіх його ребердорівнює 160см

Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Инна.
Нехай довжина  - х см, тоді ширина 0,5х см, а висота (х+10) см.
У прямокутного паралелепіпеда 12 ребер, по 4 рівної довжини, тому
4(х+0,5х+х+10)=160
2,5х+10=40
2,5х=30
х=12 см - довжина
0,5х=0,5*12=6 см - ширина
х+10 = 12+10=22 см - висота
V=6*12*22=1584 см куб.