Сплав містить мідь, цинк і нікель, маси яких відносяться як 4 : 15 : 6. Яка маса цього сплаву, якщо

міді та цинку в ньому разом 760 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Земскова Алёна.
4+15=19ч медь и цинк
19*6=25ч-весь сплав
19ч-760г
25ч-хг
х=25*760:19=25*40=1000г=1кг-весь сплав