У трьох бочках було 425 л соку і меду. Соку в двох бочках була однакова кількість літрів а

меду----на 44 л більше.Скільки літрів меду було в бочці

Ответы на вопрос

Отвечает Зятенков Богдан.
1) 425-44=381 (л) - было бы в 3-х бочках, если бы в них было поровну
2) 381:3=127 (л) - было бы поровну в каждой бочке
3) 127+44=171 (л) - было в бочке с медом