Лунтік,Кузя,Бджоленя і Міла приготували до святкового столу різної смакоти.Лунтік приготував 7кг

кульбабової каші,Кузя-4кг. соку кропиви,Бджоленя-6кг.меду,а сонечко Міла-квіткового варення на 2кг більше,ніж Бджоленя-меду.Скільки всього кілограмів смакоти приготували друзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Штенцов Данил.
1)6+2=8(кг.)-зробила варення сонечко-Міла;
2)  7+4+8=19(кг)
Відповідь:друзі приготували 19 кг смакоти.