Шість трактористів, маючи однакову продуктивність праці, за 4 дні зорали 144 га поля. Скільки

гектарів поля зорють 3 трактористи за 1 день, працюючи з такою самою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудря Снежана.
1)144÷6=24(га)-каждый тракторист за 4 дня.
2)24÷4=6(га)-за один день.
3)6×3=18(га)-3 тракториста за 1 день