Довжина сторони рівностороннього трикутника дорівнює 4см.Знайдіть довжину сторони квадрата,периметр

якого дорівнює периметру трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Майченко Руслан.
1)4×3=12 (см) периметр трикутника; 2)12÷4=3 (см) сторона квадрата. В: 3 см