Осьовий переріз циліндра-квадрат зі стороною 8см. Знайдіть площу бічної поверхні циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Лялько Дарья.
Площа бічної поверхні=2ПЯН
так як в осьовий переріз квадрат то Н=8см а Я=8/2=4см тоді підставимо всі значення в формулу
площа біч.пов. =2*8*4П=64П см ^2