Бир соргы 7 сагат жумыс истеп, шункырдан 9100 л су шыгарды. Онимдилиги сагатына 100 л артык баска

соргы 5 сагатта неше литр су тартып шыгарады?

Ответы на вопрос

Отвечает Шут Виктор.
9100÷7=1300(1сагат)
1300×5=6500 л